Для всіх українських водіїв з'явилися дуже важливі новини. Вся справа в тому, що Міністерство економіки України опублікувало нову граничну вартість бензину і дизельного палива. Від даної ціни всі АЗС в державі будуть повинні встановлювати свою націнку.

Про це стало відомо завдяки інформації на офіційному порталі Мінекономіки.

АЗС, скріншот: YouTube
АЗС, скріншот: YouTube

Виходить, що тепер середні розрахункові ціни для бензину становлять 29,25 гривні за літр, для дизельного палива — 26,84 гривні за літр. Таким чином, середня вартість цих видів палива збільшилася на 1,33 грн/літр – для бензину і на 1,68 грн/літр – для дизельного палива відповідно.

З урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на "звичайний" бензин в роздрібних мережах не повинна перевищувати 34,25 грн/л, на "звичайне" дизпаливо — 33,84 грн/л.важливо пам'ятати, що останній раз ці дані оновлювалися в середині січня.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію
Показати ще

АЗС, фото: скріншот з відео
АЗС, фото: скріншот з відео

Також варто відзначити той факт, що український уряд зовсім недавно вніс зміни до формули розрахунку середньої ціни. Зокрема, до неї були включені логістичні та інші витрати мереж АЗС у розмірі 27 дол./ т або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензину і 73 коп./л (з ПДВ) – до ДТ. Було прийнято зміну урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 року.

Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не вище 7 грн/літр) і бензину (не вище 5 грн/літр).

Раніше повідомляли, на вулицях України з'являться нові патрульні без розпізнавальних знаків: від штрафів ніхто не втече.

Як повідомляв Знай.uа, в Україні порушників і "Шумахерів" ловитимуть не лише копи, а й світлофори: "змусить" припинити тиснути на педаль після 50 км/год.

Знай.uа писав, нові штрафи для водіїв: "неправильні" шини і перевищення швидкості.