Експерти показали нинішній циферблат "Годинника судного дня", які символізують повне знищення людства.

Як відомо, Годинник Судного дня - це метафорична оцінка ризику знищення нашого світу у вигляді циферблата. За задумом, коли годинник покаже північ, настане апокаліпсис. Вперше їх опублікували в американському журналі "Бюлетень вчених-атомників" в 1947 році.

Під час вирутальной конференція експерти показали, наскільки близько людство знаходиться до цілковитого краху в новому році. Отже, стрілки годинника показали той же час, що і в 2021 - 100 секунд до півночі. На думку вчених, серед яких декілька нобелівських лауреатів, загроза для всього світу все ще існує на колишньому рівні і на сьогодні Земля все ще близька до можливого ядерного апокаліпсису.

Серед актуальних загроз називають:

Популярні новини зараз
Українці просять чоловіків призовного віку випускати за кордон - петиція президенту набрала голоси Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще
  • напружені відносини США з Росією і Китаєм;
  • нестримну ядерну і ракетну експансію Північної Кореї;
  • безуспішні спроби відродити ядерну угоду з Іраном;
  • недостатні результати в боротьбі зі зміною клімату;
  • біологічні загрози, серед яких COVID-19 - не остання;
  • поширення дезінформації;
  • розгортання російських військ на кордоні з Україною та ін.

"Україна залишається потенційною гарячою точкою, а розгортання російських військ на кордоні з Україною посилює повсякденну напруженість", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, "Будемо чути повітря": Ванга передбачила "вогняний дощ" 30 років тому, чи настане апокаліпсис в 2022-му

Як повідомляв Знай.uа, предвісник апокаліпсису: фермер знайшов у полі "щурячого короля"

Також портал Знай.uа писав, що удар стихії стер з лиця землі цілі міста, люди чекають порятунку під тоннами металобрухту: десятки загиблих і сотні без даху над головою