В одному з супермаркетів Харківської області стався гучний скандал через поліетиленовий пакет. Українку обурила його вартість, а продавщиця запропонувала оригінальну альтернативу.

Відео скандалу зняла покупниця, а розмістили його в Telegram-каналі "Типовий Харків".

Дівчина захотіла придбати кілограм цукру на вагу, але відмовилася оплачувати поліетиленовий пакет за 2 гривні. Продавщиця не розгубилася і запропонувала жінці "безкоштовний" варіант — поліетиленову рукавичку. Покупниця відмовилася і нарвалася на образи від роздратованої продавщиці.

Діалог був такий:

- Що вам не подобається. Вам безкоштовно погано і за гроші погано.

Популярні новини зараз
"Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна Жителі Бєлгорода панікують все сильніше, ЗСУ вже поруч з кордоном: бояться, що бойові дії перенесуться до них Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

- Я вам на корову схожа?

- Та ти не те слово, корова з доїннями.

Варто нагадати, що з 10 грудня 2021 року набув чинності новий законопроект, який зобов'язує українців платити за раніше безкоштовні поліетиленові пакети.

На даний момент Кабмін встановив такі ціни на пакети:

- без ручок і бічних складок (в рулонах) - 2 грн/шт.;
- без ручок з бічними складками або з ручками, але без бічних складок - 2,50 грн/шт.;
- з ручками і бічними складками - 3 грн/шт.

Також за безкоштовне використання пакетів може стягуватися штраф - від 1700 до 3400 гривень, але з кого, і як це буде контролюватися, поки невідомо.

Пакети в магазинах
Пакети в магазинах

Нагадавши, Денис Шмигаль запропонував вилучати в українців землю для будівництва доріг: подробиці законопроекту

Як повідомляв Знай.иа, вт 50 до 80 тисяч: в Україні змінять правила страхування авто для водіїв

Також портал Знай.иа писав, що Верховну Раду прикрасили до Нового року перед канікулами депутатів: ялинки біля трибуни та іграшки кольору прапора України