У Міністерстві соціальної політики України повідомили важливі новини практично для всіх категорій громадян, адже вони просто пов'язані з майбутнім. Справа в тому, що у відомстві впевнені, що новий виток розвитку послуги "раннього втручання" допоможе зменшити влаштування дітей до інтернатів.

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби Мінсоцполітики України в мережі Facebook.

Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook
Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook

"Розвиток послуги раннього втручання допоможе знизити ризики відмови матері від своєї дитини, а, отже, зменшити влаштування дітей до інтернатів.

Про це зазначила представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з дотримання прав дитини та сім'ї Аксана Філіпішина під час першого засідання Національної ради з питань раннього втручання.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ
Показати ще

Послуга раннього втручання - це раннє виявлення командою фахівців різного профілю проблем зі здоров'ям і розвитком дитини, своєчасне і оперативне надання їй допомоги, що дозволяє знизити інвалідизацію дитини в майбутньому.

Послуга поєднує медичну, психологічну, соціальну, освітню допомогу і надається насамперед дітям перших років життя. Національним координатором проведення роботи зі створення системи раннього втручання у всіх регіонах країни є Міністерство соціальної політики України.

Згідно з дослідженнями американських фахівців, розвиток цієї послуги має позитивні економічні наслідки для держави в майбутньому у вигляді збільшення податкових надходжень. Адже завдяки зменшенню ризиків інвалідизації дитини в майбутньому батьки можуть працювати, а не сидіти вдома для догляду за нею, а самі діти стають повноцінними членами суспільства.", - повідомляють автори публікації.

Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook
Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook

Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook
Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, мінімум 7800 грн: тисячам українців переглянули пенсії, в Мінсоцполітки назвали дату перших виплат.

Як повідомляв Знай.uа, опалювальний сезон пройде "як по маслу": влада придумала, як врятувати українців від підвищення тарифів.

Знай.uа писав, Віталій Музиченко з Мінсоцполітики пояснив, як отримати субсидію в опалювальний сезон: від 5 до 10 тисяч.