Український політик Олег Ляшко поділився постом, у якому вшанував пам'ять Валерії Новодворської, яка померла рівно вісім років тому.

Чоловіка давно не чути і не видно у великій політиці, бо він не отримав достатньої кількості голосів з іншими членами Радикальної партії, щоб перебувати у Верховній Раді. Зараз якщо його і згадують, то лише через кумедні висловлювання минулих років.

Олег Ляшко, скріншот: YouTube
Олег Ляшко, скріншот: YouTube

"А Україну бережіть, вона - надія людства. Україна - це та Русь, що залишилася вдома", - процитував Олег Ляшко слова Валерії Новодворської.

Відома опозиційна політична діячка Радянського Союзу та росії Валерія Новодворська померла у віці 64 років у реанімації московської лікарні від інфекційно-токсичного шоку. Валерія майже все життя прожила в опозиції Кремля і почала відкрито критикувати російську владу, будучи підлітком.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Олег Ляшко, скріншот: YouTube
Олег Ляшко, скріншот: YouTube

"Вісім років тому померла Валерія Новодворська. Вічна пам'ять великій Людині", - додав Олег Ляшко.

А хтось у коментарях пожартував, що ця жінка – сестра політика. Але Олег Ляшко поки що не відповів і навряд чи буде.

Нагадаємо, на АЗС знову змінилися ціни на автогаз: яка вартість палива на українських заправках

Як повідомляв "Знай.uа", відпустки під час війни: хто може не мріяти про відпочинок і що буде з відпускними

Знай.ua писав, Лукашенко опускає залізну завісу: диктатор запроваджує обмеження, яким позаздрить і Радянський Союз.