Чи не кожен городник помічав, що інколи плоди на огіркових кущах набувають непривабливої й не зовсім звичайної форми. І це має своє пояснення!

Виявляється, цей факт говорить про те, що рослині забракло поживних елементів або було порушено правила агротехніки. Тому кожному дачнику та городнику слід у першу чергу запам'ятати, що огірки все ж культура тендітна і примхлива.

Саме тому ця рослина потребує ретельного догляду, а також підживлення, щоб отримати результат, який вас точно задовольнить.

У випадку, якщо овочі є дуже кривими, це означає, що їм бракує вологи. При цьому поливати грядки можна лише теплою водою, адже холодна може зашкодити рослині.

Вирощування огірків, Щоденник дачника / Телеграм
Вирощування огірків, Щоденник дачника / Телеграм

Популярні новини зараз
У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Ображений алкаш Медведєв знову випив зайвого: погрожує терактами на європейських АЕС Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки
Показати ще

Водночас якщо огірок сильно звужується до середини, а кінці плоду залишаються нормальними, тут потрібно розуміти, що коріння рослини зазнало стресу від поливу холодною водою.

Коли ж кінчик плоду дуже звужується і загинається - рослині бракує азоту. Якщо ж огірки набувають грушоподібної форми, це означає, що не внесено необхідну кількість калію.

При правильному догляді з уважним спостереженням за розвитком рослини, кожен городник може сподіватися на отримання чудового урожаю!

Вирощування огірків, кадр з відео
Вирощування огірків, кадр з відео

Нагадаємо, що садити і які роботи виконувати наприкінці червня: місячний посівний календар дачника

Також ми писали, як позбутися колорадського жука без хімії: народні способи, які врятують картоплю

Нагадаємо, вирощування кабачків на власному городі: не пропустіть один дуже важливий етап наприкінці червня