Чи не кожен городник помічав, що інколи плоди на огіркових кущах набувають непривабливої й не зовсім звичайної форми. І це має своє пояснення!

Виявляється, цей факт говорить про те, що рослині забракло поживних елементів або було порушено правила агротехніки. Тому кожному дачнику та городнику слід у першу чергу запам'ятати, що огірки все ж культура тендітна і примхлива.

Саме тому ця рослина потребує ретельного догляду, а також підживлення, щоб отримати результат, який вас точно задовольнить.

У випадку, якщо овочі є дуже кривими, це означає, що їм бракує вологи. При цьому поливати грядки можна лише теплою водою, адже холодна може зашкодити рослині.

Вирощування огірків, Щоденник дачника / Телеграм
Вирощування огірків, Щоденник дачника / Телеграм

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Водночас якщо огірок сильно звужується до середини, а кінці плоду залишаються нормальними, тут потрібно розуміти, що коріння рослини зазнало стресу від поливу холодною водою.

Коли ж кінчик плоду дуже звужується і загинається - рослині бракує азоту. Якщо ж огірки набувають грушоподібної форми, це означає, що не внесено необхідну кількість калію.

При правильному догляді з уважним спостереженням за розвитком рослини, кожен городник може сподіватися на отримання чудового урожаю!

Вирощування огірків, кадр з відео
Вирощування огірків, кадр з відео

Нагадаємо, що садити і які роботи виконувати наприкінці червня: місячний посівний календар дачника

Також ми писали, як позбутися колорадського жука без хімії: народні способи, які врятують картоплю

Нагадаємо, вирощування кабачків на власному городі: не пропустіть один дуже важливий етап наприкінці червня