За даними цінового моніторингу вартість автогазу знизилась

Про це повідомляє enkorr.ua з посиланням на консалтингову групу "А-95".

Автогаз. Фото: скрін youtube
Автогаз. Фото: скрін youtube

За даними моніторингу цін з 10 по 17 червня автогаз почав дешевшати. Така тенденція пояснюється тим, що збільшився обсяг постачання даного виду палива. На сьогодні через паливну кризу держава не регулює ціни на пальне, вони встановлюються відповідно до ринкових умов.

Найбільше ціни впали у дніпропетровській мережі VostokGaz - на 3 грн за літр. Й зараз паливо коштує 42,99 грн/л.

Популярні новини зараз
"Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Ніколи не спіть так, якщо хочете, щоб голова не боліла: найнебезпечніша поза, яка веде до інсульту Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

Крім того, знизили ціни «Укргазвидобування» (Харківський регіон), а також дніпропетровські мережі «Нефтек» і RLS. Ціни впали на 1 гривну, тепер автогаз коштує 1 грн/л, до 43 грн/л, 45,99 грн/л і 42 грн/л відповідно.

АЗС Shell і Mango відкоригували ціни на 0,39 і 1 грн/л. найдешевший газ на заправках UPG, за нього просять 37 грн/л.

Варто зазначити, що автогаз - це єдиний вид пального, за яким на заправках немає черг. А середня ціна на автогаз по Україні за даними моніторингу цін станом на 17.06.2022 становить 42,46 гривні за літр.