Частині українців хочуть пробачити борги перед банками

Про це повідомив на своїй сторінці в Telegram голова фінансового комітету при ВРУ Данило Гетманцев.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Народний депутат розповів, що до Ради внесено проєкт закону який передбачає зміни до податкового кодексу, а саме стосовно списання кредитів частині українців. Мова йде про кредитне майно, а саме нерухомість та автомобілі. Зокрема, коли через війну знищено кредитне майно, а за нього ще треба виплачувати кошти, проте до користування воно вже не придатне.

"З метою підтримки позичальників, майно яких було знищено або зазнало пошкоджень внаслідок збройної агресії російської федерації проти України сьогодні, 14.06.2022 було внесено законопроєкт № 7441-1.",- написав він.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Законопроєктом запропонований конкретний механізм полегшення становища позичальників, які втратили кредитне нерухоме житлове майно або автомобіль.

Залежно від місцезнаходжнення майна та можливості офіційної фіксації пошкоджень визначаються дії як позичальників, так і кредиторів, внаслідок яких кредит буде або "заморожено" до отримання передбачених законодавством компенсацій, або прощено (у випадку, коли зруйноване єдине житло позичальника або його єдиний автомобіль).

Нагадаємо, ціни на капусту і картоплю різко змінилися: експерти спрогнозували вартість популярних овочів у найближчі місяці.

До слова, допомога під час війни для українців: які суми можуть отримати переселенці та інші категорії осіб.

Раніше ми писали, давні способи захистити помідори та огірки від хвороб: ними користувалися ще наші бабусі.