З кожним днем українці все більше і більше відчувають зростання цін на певні категорії товарів. Це спровоковано, звичайно ж, війною і тим, що Україна за фактом заблокована в плані експорту своєї продукції.

Як не можна до речі будь-якому українцю припадуть поради по тому, як ефективно економити продукти харчування без шкоди для себе і здоров'я.

Супермаркет, фото: Знай.uа
Супермаркет, фото: Знай.uа

З українськими господинями поділилися корисним лайфхаком, який допоможе не використовувати багато соняшникової олії.
Цим секретом поділився в соціальній мережі фейсбук в співтоваристві "Рецепти для подруг".
Кожна господиня для своїх щоденних страв використовує соняшникову олію. Однак це може бути не завжди зручно, адже горлечко у пляшки з маслом велике і так можна багато його використовувати. Однак цей лайфхак допоможе мінімізувати використання олії.

Виробництво олії, фото: biz.censor.net
Виробництво олії, фото: biz.censor.net

Отже, зазвичай коли господиня купує олію, то відкручує його і відриває "чеку" і вкидає її в смітник, але цього робити не варто. Для того щоб зменшити витрату рослинної олії треба її перевернути і засунути в пляшку, хвостиком вниз. Таким чином горлечко пляшки буде наполовину закрито і ви не будете використовувати занадто багато олії.
Олія, фото з фейсбук
Олія, фото з фейсбук

Нагадаємо чи вдасться українцям цього року насолодитися кавунами і динями: фахівець спрогнозував ціни на баштанні та персики.

Раніше ми повідомляли, як довго триватиме дефіцит гречки: фахівці пояснили, чи змінить щось майбутній урожай.

Також стало відомо чи буде дефіцит рослинної олії слідом за гречкою і сіллю: українцям дали однозначну відповідь.