З середини літа в громадських місцях буде заборонено курити електронні сигарети.
Про це йде мова в проєкті закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну" Верховна рада прийняла на засіданні 16 грудня 2021 року.
З 11 липня 2022 року в Україні буде заборонено палити електронні сигарети та засоби нагрівання тютюну в офісах, магазинах, кафе, ресторанах тощо буде заборонено так само як і звичайні сигарети.

"Надзвичайно важливим стало прийняття комплексного антитютюнового закону №1978 щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну в грудні 2021 року. Цей Закон запроваджує важливу позицію - прирівнює електронні сигарети і засоби нагрівання до класичних сигарет. Для них будуть такі ж самі обмеження. Вже з 11 липня цього року вступають в дію норми, за якими паління електронних сигарет і засобів нагрівання в громадських містах будуть заборонені", - сказала Булах.

Палити електронні сигарети та засоби для нагрівання в офісах, магазинах, кафе, ресторанах тощо буде заборонено, так само як і звичайні сигарети.

Народна депутатка також наголосила на інших важливих обмеженнях цього закону.

Друга важлива норма закону - це заборона реклами електронних сигарет і виробів для нагрівання. Ця норма запрацює через 18 місяців після прийняття закону, тобто із середини 2023 року.

Популярні новини зараз
Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня: на усі знаки Зодіаку чекає важкий тиждень, але Овни та Водолії будуть на межі Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

До слова, як отримати соціальні виплати особам з окупованих територій: замміністра розкрив деталі.

Раніше ми писали, що жінка у відділенні "Укрпошти" застрибнула на стійку і била співробітницю коробкою: "Марки не завезли?"

Нагадаємо, допомога по безробіттю в "Дії": у Мінцифри відповіли на популярні питання

.