Відомий український психолог Дмитро Карпачов, який брав участь у шоу "Дорога, ми вбиваємо дітей", "Детектор брехні" та багатьох інших, відповів на важливі питання, які цікавлять жителів України з початку повномасштабної війни, що розв'язала росія.

Публікація розмістили на офіційній сторінці телеканалу СТБ у соцмережі Instagram. Дмитро Карпачов в рамках нового випуску "Допомога психолога" розповів, як жінці підтримати чоловіка, який втратив кінцівку на війні, а також що робити випускникам, чиї мрії про вступ зруйнувала війна.

Скріншот з Instagram, Дмитро Карпачов
Скріншот з Instagram, Дмитро Карпачов

У разі, якщо ваш чоловік втратив кінцівку під час війни, варто дати йому час, щоб змиритися зі своїм новим станом. Також не варто робити з нього жертву і жаліти. Потрібно переконати його в тому, що навіть після того, що сталося, він залишився чоловіком, який здатний подбати про вас, і про себе.

Скріншот з Instagram, поради Дмитра Карпачова
Скріншот з Instagram, поради Дмитра Карпачова

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Війна змінила плани багатьох людей, в тому числі і випускників, які повинні були складати іспити і вступати до навчальних закладів. Дмитро Карпачов радить не чіплятися за минуле і знайти нове джерело натхнення. Психолог пропонує звернути увагу на навчання закордоном і тверезо оцінити перспективи майбутнього, і врешті-решт серед можливих варіантів обрати той, який стане новою мрією.

Скріншот з Instagram, поради Дмитра Карпачова
Скріншот з Instagram, поради Дмитра Карпачова

Нагадаємо, Даша Трегубенко закликала на допомогу психологів, які підказали, як побороти почуття провини під час війни

Як повідомляв Знай.uа, психолог Андрій Жельветро пояснив, як допомогти близькій людині при панічній атаці і пережити втрату майна під час війни

Також портал Знай.uа писав, що Дмитро Карпачов пояснив, як повернутися до нормального життя після війни і що робити мамі, яка залишилася одна з дитиною без підтримки