В Ощадбанку розповіли про свою політику активної підтримки українських аграріїв. Саме для них було спрощено умови отримання кредитів.

Як зазначається, Ощадбанк допомагає бізнесу та аграріям формувати економічний фронт України, видаючи щодня 200 млн грн позик для сільгосппідприємств, про це йдеться на офіційній сторінці фінансової установи у Фейсбуці.

Метою банку, згідно з їхньою заявою є підтримка аграріїв на всіх підконтрольних територіях. Там націлені на те, щоб фінансова підтримка швидко надійшла до агропідприємств та зміцнила продовольчу безпеку нашої країни.

Аграрний сектор, скріншот: YouTube
Аграрний сектор, скріншот: YouTube

Нові умови отримання кредитів:

  • зменшено час ухвалення кредитних рішень — з 8 до 3-4 днів;
  • спрощено вимоги до застави;
  • скасовано вимогу щодо мінімального розміру землі в обробітку.

Називаються також конкретні умови, які банк висуває клієнтам. Зокрема, це офіційне ведення бізнесу та наявність землі для проведення посівної сьогодні. Таким чином суттєво збільшується обсяг кредитної підтримки аграріїв.

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Масштабне безробіття в Україні: яку роботу можна отримати без досвіду та резюме вже зараз Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

Зазначається, що станом на 20 квітня портфель видач банку становив 1 млрд грн, а зараз він вже перевищив 2,4 млрд грн.

Скріншот: facebook.com/oschadbank
Скріншот: facebook.com/oschadbank

Раніше Знай писав, уряд заборонив дистанційну роботу: кого це стосується

Також ми писали, соціальне житло: все, що потрібно знати вимушеним переселенцям

Нагадаємо, глава УГКЦ Блаженніший Святослав заговорив про небезпеку ядерного удару: "Україна захищає світ"