Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук на 65-й день війни росії проти України звернувся до вірян, заговоривши про небезпеку ймовірного ядерного удару.

Блаженніший Святослав, зокрема, звернув увагу на посилення російської агресії на сході та півдні країни.

"Остання доба була доволі складною і важкою. Згідно з повідомленнями із фронту, ворог посилив інтенсивність атак на півдні та сході України. Тривають кровопролитні бої на Харківщині, Луганщині, Донеччині, Херсонщині та в Запоріжжі. Вчора ввечері ворог завдав масового ракетного удару по центральній Україні. Київ був поранений п’ятьма ракетами в сам центр міста", - говорить він. Блаженніший Святослав

Блаженніший Святослав, http://news.ugcc.ua/
Блаженніший Святослав, http://news.ugcc.ua/

Крім того, глава УГКЦ заявив, що особливо їх занепокоїла заява Міжнародної агенції з атомної енергетики "МАГАТЕ" про велику небезпеку ракетних ударів по атомних електростанціях України.

Популярні новини зараз
Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Він переконаний, що це стати великою атомною катастрофою не тільки для України, Росії, Білорусі, а й для всієї Європи. І те, що кілька ракет було випущено по Києву у той час, коли там перебував Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй, є зневагою міжнародних інституцій, міжнародних зусиль, для того, щоб справедливість і справедливий мир запанували в Україні.

"Але України стоїть. Україна бореться. Україна захищає своїми грудьми від цієї небезпеки, від цього зла Європу і світ... Ми відчуваємо, що війна, яка ведеться проти України, має чітку ідеологічну основу і наш народ приречений на загладу з боку несправедливого нападника. Проте ми, українці, голодні та спраглі справедливості і тому почуваємося блаженними. Ми будемо голосом тієї справедливості, щоб сучасний світ міг жити в мирі. Боже, благослови Україну! ", - говорить Блаженніший Святослав. Блаженніший Святослав

Скріншот: facebook.com/head.ugcc
Скріншот: facebook.com/head.ugcc

Скріншот: facebook.com/head.ugcc
Скріншот: facebook.com/head.ugcc

Раніше Знай писав, Блаженніший Святослав попередив про кару для тих, хто купує награбоване: "Такий народ ніколи..."

Також ми писали, як вигнати ворога з української землі: глава УГКЦ Блаженніший Святослав вказав правильний шлях

Нагадаємо, вирішальний момент у війні росії проти України настане вже скоро: названо конкретні терміни