Стало відомо про те, що постпред України в ООН Сергій Кислиця на засіданні Радбезу ООН показав ще один доказ того, що Росія своїми діями порушує всілякі закони.

У мережі з'явився документ, яким президент країни-агресора Володимир Путін визнає "Л/ДНР", і як виявилося, вони слово в слово повторили своє рішення про визнання так званої "незалежності" територій Грузії в 2008 році і "Л/ДНР" - в 2022 році.

"Слово в слово скопіювали. Ніякої творчості", - заявив Сергій Кислиця, після чого показав членам Радбезу ООН два однакових шматка тексту. Вони виділені на опублікованих кадрах.

"Копіювальний апарат добре працює. Хто стане наступним? Це відкрите питання" - продовжив постпред ООН.

Популярні новини зараз
Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів Земфіра підірвалася на міні у Донецьку
Показати ще

Участь Володимира Зеленського у заходах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, president.gov.ua
Участь Володимира Зеленського у заходах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, president.gov.ua

Варто відзначити, що схожий конфлікт трапився між Росією і Грузією ще в 2008 році. Після незаконного вторгнення на територію Грузії Кремль визнав незалежність двох регіонів - Абхазія і Південна Осетія. Після цього вони перекинули додаткові війська і озброєння на бази, що розташовувалися на цих територія.

Загострення на Донбасі, скріншот з відео
Загострення на Донбасі, скріншот з відео

Велика частина світу, крім Венесуели, Нікарагуа, Науру і Сирії, як і у випадку з Україною, визнають, що це регіони Грузії, які були окуповані Російською Федерацією.

На даний момент світові лідери вирішують, що робити з цим питанням, і які санкції вводити. Володимир Зеленський розглядає питання про розрив усіх дипломатичних відносин з Росією.

Нагадаємо, що розрив відносин з Росією і воєнний стан: Володимир Зеленський зробив ряд важливих заяв

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський екстрено звернувся до українців через визнання РФ незалежності "Л / ДНР"

Також, Росія хоче визнати "Л / ДНР" в межах всієї області: спричинить за собою непоправні наслідки