Зовсім скоро весна, а це означає, що почнуться різні роботи в саду і на городі. Садівникам розповіли, як обрізати і удобрити троянди. Прості поради.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНапередодні весни багато господинь почали підготовку до дачного сезону, і експерти дали поради тим, у кого є квітник з кущами троянд. Краще заздалегідь потурбуватися про те, щоб обрізати їх і удобрити.
З самого початку необхідно зняти укриті - так зване агроволокно, тирса, гілки. Почніть робити це навесні, коли прийде стабільна плюсова температура. Через приблизно тиждень після цього можна починати обрізати, щоб кущі в літній сезон радували пишним цвітінням.
В основному господині обрізають троянди ближче до березня або Квітня, коли вже тепло і сонячно, і починають набухати бруньки на кущах.
Для цієї процедури вам будуть потрібні гострий секатор, який попередньо Ви знезаразили в марганцівці. Це потрібно для того, щоб рослини не захворіли.
Спочатку видаліть старі, сухі і слабкі пагони, щоб троянди не витрачали на них свої сили. Також ліквідуйте криві і дрібні гілки, які ростуть всередину куща. Це допоможе уникнути загустіння чагарнику.
Зріз робимо трохи вище нирки (приблизно на 5-7 мм) під кутом 45 градусів – він повинен бути спрямований так само, як і нирка, а після обрізки обробляємо його садовим варом. Потрібно залишити від 2 до 6 нирок на кожному сильному пагоні.
Після того як ви обрізали троянди, потрібно приділити достатню увагу їх удобрення. Садівники після того, як розтанув сніг розкладають у кущів кінський гній, а після цього обприскують чагарник однопроцентним розчином мідного купоросу.
Відзначимо, що оптимальним вважається проведення двох кореневих і однієї листової підгодівлі.
В основному це робиться чотири рази за сезон: після обрізки, після появи бутонів, після першої хвилі цвітіння, а також в кінці серпня.
Нагадаємо, як врятувати кущі смородини після збору врожаю: від шкідників і хвороб не залишиться і сліду
Раніше повідомлялося, що уКраїна втомилася купувати фрукти втридорога в супермаркетах і завела "тропічний город": 70 сортів, яких ви не зустрінете на ринку
Також, як і скільки потрібно варити кукурудзу, щоб від її смаку перехоплювало подих