У Міністерстві охорони здоров'я розповіли українцям, як додати COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою, а також що робити якщо документ не з'явився в додатку "Дія". Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

У МОЗ нагадали, що після того, як людина прищепилася бустерною дозою вакциною проти коронавірусу новий COVID-сертифікат не підтягується в додатку "Дія" автоматично. Для того, щоб документ з'явився необхідно відправити запит на його отримання (у вкладці "Послуги"). Сертифікат з'явиться у вкладці "Документи" через кілька секунд.

Covid-сертифікат. Фото: скріншот youtube
Covid-сертифікат. Фото: скріншот youtube

Втім, може виникнути ситуація, коли після запиту covid-сертифікат про бустерне щеплення не підтягується. У відомстві зазначили, що це може статися якщо під час внесення даних про вакцинацію була допущена помилка. Для вирішення проблеми необхідно звернутися до лікаря, який робив щеплення і перевірити правильність внесених даних в електронну систему охорони здоров'я.

Скріншот facebook
Скріншот facebook

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Також в МОЗ нагадали, що після бустерної вакцинації в додатку "Дія" буде відображатися два сертифікати. Один про вакцинацію двома дозами, а інший про бустерне щеплення. При цьому кінцева дата першого сертифіката змінилася, оскільки з 19 січня термін дії документа був скорочений до 270 днів.

Раніше Знай писав, локдаун в Україні: голова МОЗ Віктор Ляшко зробив важливу заяву.

Також ми писали, у МОЗ пояснили, чи можна вакцинуватися при варикозі і кому потрібна додаткова доза.

Нагадаємо, МОЗ дозволив українцям робити довідки в "Дії", більше ніяких черг.