ООН (Організація Об'єднаних Націй) знову ділиться прогнозом, стосовно населення України, яке, за їхніми даними, має скоротитися на 7 мільйонів чоловік вже до 2050 року.

В аналітичній довідці "Демографічні процеси" повідомляється, що однією з найсерйозніших причин - високий рівень смертності. І, за даними Держстату, населення нашої країни, станом на 1 грудня 2021 року, склало 41 млн 208 тис. В Україні має залишитися десь 35 мільйонів жителів до 2050 року.

Українці на вулиці, скріншот: Youtube
Українці на вулиці, скріншот: Youtube

Все це через високий рівень смертності, низький коефіцієнт народжуваності, постійне зростання рівня зовнішньої міграції, а також через відсутність у жінок будь-якої можливості доглядати за дітьми і працювати. І, звичайно ж, однією з причин є недостатній рівень добробуту.

Там говориться, що скорочення в Україні - однією з найшвидших у світі. Всі раніше наведені факти руйнують челвоеческий капітал і основу для сталого розвитку. А високий рівень смертності - один з найвищих у Європі. Близько 1/3 українців помирають у віці до 65 років - все через поведінку з високим рівнем ризику і неінфекційних захворювань.

Популярні новини зараз
Ніколи не спіть так, якщо хочете, щоб голова не боліла: найнебезпечніша поза, яка веде до інсульту Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Українці, фото: Facebook
Українці, фото: Facebook

Ще в ООН вважають, що через збільшені витрати на охорону здоров'я та пенсії є причиною подальшого навантаження на державний бюджет. Через це прогнозують зростання витрат складе 25% ВВП через 30 років.

Аналітична довідка, скріншот: ООН
Аналітична довідка, скріншот: ООН

Нагадаємо, в Україні запрацюють нові правила оформлення документів: на кону-годинник в чергах і до 2000 грн "з кишені"

Як повідомляв "Знай.ua" , у всьому світі "вбивчо" змінюється клімат: озера пропадають, а трупи" забуваються " в грязі

Знай.ua писав, все більше українців відмовляється народжувати дітей - причин багато: від гастриту до хорошої роботи