В Україні автомобілі-фантоми зафіксували вже понад 4 тисячі порушень правил дорожнього руху.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

На українських дорогах почали працювати "фантомні" патрулі. У перший день роботи було складено майже тисячу протоколів, а всього з 25 січня було винесено 4212 постанов щодо правопорушень, які "фантоми" зафіксували в автоматичному режимі.

Постанова, фото з фейсбук
Постанова, фото з фейсбук

"На сьогодні вже маємо 4212 винесених постанов щодо правопорушень, зафіксованих фантомами в автоматичному режимі. І як би розповсюджувачам фейків не хотілося, але всі 4 фантоми в строю 😊. Керуйте безпечно і відповідально", - повідомив Олексій Білошицький .

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Відзначимо, що автомобілі-фантоми без розпізнавальних знаків і вони можуть фіксувати багато об'єктів одночасно в обох напрямках дорожнього руху: як в попутному, так і зворотному. Система передає інформацію, і порушник отримує штраф за перевищення швидкості.

Нагадавши, на вулицях України з'являться нові патрульні без розпізнавальних знаків: від штрафів ніхто не втече. На українських дорогах з'являться нові патрульні автомобілі

Раніше Знай писав, українських водіїв ловитимуть на живця, патрулем може виявитися будь-хто: "Без розпізнавальних знаків". Спеціальні автомобілі оснащені системами контролю швидкості рухомих машин

Також Знай повідомляв, українців зобов'яжуть їздити з включеними фарами цілодобово - "забудькуватих" чекає 500 грн штрафу. Українським водіям доведеться їздити з включеними фарами постійно