Народний депутат Ілля Кива в черговий раз осоромився в стінах Верховної Ради. Журналісти підійшли до політика, щоб поцікавитися вартістю речей, які він носить. Під час підрахунку щось пішло не так. Ролик опублікували в telegram-каналі "Всевидюче ОКО".

Журналісти підійшли до народного депутата Іллі Киві, щоб поцікавитися, які речі він носить, і у скільки йому обходиться одягнути себе. Політик не став нічого приховувати і чесно розповів, що носить туфлі за 8000 гривень, штани і піджак за 14 000 гривень, а ремінь і водолазка коштують 2000 і 4000 гривень відповідно.

Ілля Ківа, скріншот: Youtube
Ілля Ківа, скріншот: Youtube

Колишній кандидат наук вирішив все підсумувати і назвати загальну суму. Так, за його словами за свій образ він виклав 30 тисяч гривень. Однак якщо підсумувати вартість всіх речей, що він назвав, то виходить 28 000 гривень. Таким чином політик прорахувався на 2000 гривень.

В порядку 1000 доларів, я зараз одягнений " - заявив народний депутат.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

Скріншот telegram
Скріншот telegram

До слова, у квітні 2021 року Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління. Однак незабаром цього звання его позбавили.

Як повідомляв Знай.ua, дівчина зняла труси і осквернила пам'ятник Степану Бандері у Львові і зняла весь процес на камеру.

Нагадаємо, що шкільного кухаря застали зненацька в їдальні: накладав руками їжу в тарілки, діти зняли все на камеру.

Також ми писали, що дівчина віддала нирку тяжкохворому коханому, але він "віддячив" її не по-чоловічому: зрадив і втік від своєї рятівниці.