Харчуванню дітей в школі приділяють особливу увагу в багатьох розвинених країнах, проте бувають і курйозні винятки. Так, в одній зі шкільних їдалень кухар накладав їжу дітям прямо руками. Відео з'явилося на сторінці "Підслухано Дзержинськ" в соціальній мережі.

Кожен батько бажає, щоб дитина харчувалася в школі тільки якісною, свіжою і корисною їжею. Однак часом обстановка в шкільних їдальнях не на жарт лякає.

Шкільна їдальня, фото, скріншот з відео
Шкільна їдальня, фото, скріншот з відео

Так, в Росії кухар однієї зі шкільних їдалень в Нижньогородській області вирішив "оригінально" підійти до виконання своїх обов'язків і накладав їжу школярам в тарілки прямо руками. Можливо на такий крок чоловік пішов, щоб було зручніше або швидше, проте його ініціативу не оцінили ні діти, ні батьки.

Їдальня. Фото: скріншот соцмережі
Їдальня. Фото: скріншот соцмережі

Популярні новини зараз
Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня 25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Після того як ролик потрапив в мережу в навчальному закладі розгорівся скандал. В ході розглядів було встановлено, що кухар не повністю знехтував правилами гігієни, оскільки працював в рукавичках, проте від відсторонення від роботи його це не врятувало. Крім того, чоловікові доведеться заплатити штраф, а чи допустять його до роботи в їдальні знову поки невідомо.

Як повідомляв Знай.ua, дівчина зняла труси і осквернила пам'ятник Степану Бандері у Львові і зняла весь процес на камеру.

Нагадаємо, що Підлітки пограбували українця після того, як він не пустив їх щедрувати - вкрали мішок картоплі та цибулі.

Також ми писали, що шеф-кухар Євген Клопотенко доповнить меню в українських школах: запропонував ще 500 нових страв.