Українцям вирішили нагадати, що постраждалі особи від домашнього насильства за ознакою статі часто замовчують про проблему, адже бояться реакції соціуму або не знають, що в такому випадку робити. Фахівці Міністерства соціальної політики України вирішили поговорити про кімнати "кризового реагування".

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби Міністерства соціальної політики України в мережі Facebook.

Кризова кімната, скріншот: Facebook
Кризова кімната, скріншот: Facebook

Що таке "кризова кімната"?

Кімната кризового реагування-безпечне місце знаходження постраждалих осіб від домашнього насильства. Це тимчасовий притулок для жінок, дітей та чоловіків, які зазнали домашнього або гендерно обумовленого насильства.

Популярні новини зараз
Історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху: "Вчинив як правильно" Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Право на влаштування в "кризовій кімнаті" має:

• повнолітня постраждала особа за особистим зверненням, або особа, направлена структурним підрозділом місцевої держадміністрації або виконавчим органом сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі його створення) ради, уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб або мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим;

• особа, яка не досягла повноліття, але перебуває в зареєстрованому шлюбі;

• дитина разом з матір'ю/батьком або особою, що їх замінює.

Кризова кімната, скріншот: Facebook
Кризова кімната, скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, будинок згорів і залишилося троє маленьких дітей на руках: українку від голодної смерті врятувала звичайна сільська коза.

Як повідомляв Знай.uа, в Україні запропонували ідею безкоштовного поховання для пенсіонерів та молоді до 20 років.

Знай.uа писав, мінімалка 8500 грн, алкогольний "переворот" і штрафи для торговців - що готують українцям у Верховній Раді.