У світі вже давненько говорять про загрозу зникнення австралійських коал. Дані різних дослідницьких центрів і організацій з питань захисту тварин дійсно лякають, адже в порівнянні з минулими роками, популяція коал значно скоротилася. І виною цьому стали декілька причин.

Про те, що сумчасті ведмеді можуть назавжди зникнути, застерігають вчені Сіднеївського університету. За їхніми спостереженнями, цим тваринам загрожують урбанізація, вирубка дерев і лісові пожежі, які принесли багато збитку в 2019-2020. Тільки за два останні роки в Австралії у вогні загинули п'ять тисяч коал. Також їх все частіше збивають автомобілі на трасах. Причому деякі експерти кажуть, що справжні цифри набагато вище, а офіційні дані занижені.

Коала
Коала

Найбільша природоохоронна організація Австралійський фонд коал – AKF) заявила, що загальна популяція коал налічує від 32 000 до 58 000 тварин на кінець 2021 року, тоді як у 2018 році чисельність становила від 46 000 до 82 000 особин.

Коала
Коала

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця
Показати ще

Основною причиною вимирання також є знищення їх традиційного середовища проживання, евкаліптових лісів. Крім того, за даними, їх головний продукт харчування містить в собі шкідливі токсини. Свою лепту ще вносить і глобальне потепління - як виявилося, під час настання аномальної спеки в Австралії коали часто гинуть від зневоднення.

Коала
Коала

Деякі експерти заявляють, що безладні статеві зв'язки звіряток призводять до зараження хламідіозом, через якого коали сліпнуть і стають безплідними.

Коала
Коала

Нагадаємо, чому не можна чіпати котиків, коли їм страшно - пухнаста "істерика" може стати останньою

Як повідомляв Знай.uа, великий тарантул проник в метро, пасажири натерпілися страху на роки вперед: "Його кинули у вагоні"

Також портал Знай.uа писав, котики, песики, мавпи і пінгвіни: тварини, які стали військовими талісманами своїх країн