Міністр соціальної політики Марін Лазебна розповіла, в яких випадках українці можуть втратити право на субсидію. Інтерв'ю з нею опубліковано на сайті Міністерства соцполітики.

Зараз ці соціальні виплати отримують близько 2,7 мільйона домогосподарств, 80% одержувачам субсидії вона була перепризначена автоматично. За словами заступника Міністра соціальної політики Віталія Музиченка, на отримання даної соціальної виплати слід орієнтуватися тим, у кого на оплату комуналки припадає не менше п'ятнадцяти відсотків бюджету.

Проте в деяких випадках субсидію можуть не тільки забрати, але і зажадати повернути отримані гроші. Про це повідомила Марина Лазебна.

Субсидія, скріншот: YouTube
Субсидія, скріншот: YouTube

"Якщо людина отримувала субсидію неправомірно, приховала інформацію про свої статки, то орган, який призначав допомогу, дійсно може надіслати листа з вимогою повернути надміру отримані кошти. Їх необхідно повернути на небюджетні рахунки структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, відкриті в Державному казначействі", - повідомила вона.

Популярні новини зараз
Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Крім цього, Міністр соціальної політики зазначила, що якщо українець відмовиться повернути субсидію, то на нього можуть подати до суду.

Нагадаємо, що скільки відклав - так і живеш: українцям в деталях розповіли про нову систему накопичувальної пенсії-старт вже в 2022

Раніше повідомлялося, що Марина Лазебна пояснила, кому чекати суттєвих доплат до пенсії вже з грудня -" не менше 3000 гривень"

Також, школярі вимагають скасувати обов'язкове ЗНО з математики.