На офіційному сайті Президента України, яким зараз виступає Володимир Зеленський, 9 грудня з'явилася нова петиція, в якій йдеться про прохання скасувати рішення, стосовно оплати за гуртожиток у розмірі 40% від стипендії.

Ініціатором виступив якийсь Тарасов Дмитро Ігорович. Він нагадав, що з 1 січня 2022 року буде підвищена Стипендія для студентів до 2 тисяч гривень. Через це оплату за гуртожиток мають підняти до 800 грн (520 грн раніше).

Гуртожиток ХПІ, Фото: Вікіпедія
Гуртожиток ХПІ, Фото: Вікіпедія

"Ціна зростає, а умови не стають кращими. Я думаю всі знають, що більшість гуртожитків знаходиться в просто жахливому стані. Тому потрібно щось робити з цим і не допустити підняття цін. Для цього потрібно, щоб Кабмін переглянув закон і подумав над зменшенням відсотка", - йдеться в публікації.

Автор говорить про закон "Про встановлення граничного розміру плати за проживання у студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності". У ньому повідомляється про необхідність встановити граничний розмір плати за проживання в студентських гуртожитках на рівні 40% розміру мінімальної академічної стипендії.

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Петиція на сайті президента, скріншот: petition.president.gov.ua/
Петиція на сайті президента, скріншот: petition.president.gov.ua/

Зараз триває збір підписів, їх потрібно набрати 25 тисяч, щоб петиція була передана президенту на розгляд. Для цього є ще 89 днів.

Законопроект, скріншот: zakon.rada.gov.ua
Законопроект, скріншот: zakon.rada.gov.ua

Нагадаємо, економічний паспорт: українці оцінили ідею Зеленського, чому 10 тисяч недостатньо

Як повідомляв "Знай.ua", 16-річним можуть дозволити ставати мерами і вступати в партії: деталі нового законопроекту

Знай.ua писав, "VIN-код, ДТП і пробіг": українським водіям радять готуватися до нових правил продажу та купівлі авто