В Україні відбувся Всеукраїнський форум "Україна 30. Саміт. Діти", де виступила Міністр соціальної політики Марина Лазебна. Вона розповіла про допомогу, яка була надана в цьому році.

Новий пост був розміщений на сторінці Міністерства в соціальній мережі Facebook, де регулярно сповіщають про всі головні новини країни.

Марина Лазебна заявила, що в Україні стає все менше дітей, і Міністерство намагається це виправити, щоб держава не залишалася "старіючою".

Далі вона розповіла, що будуть робити для цього, а користувачі в коментарях почали говорити, що вони про це думають:

Популярні новини зараз
У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

"Шановна пані Марина! Ви все так прекрасно говорите і про дітей, і про можливості. Розумію, що не в тему, але що відбувається з пенсійними виплатами. Чому їх немає за серпень і жовтень. Дайте відповідь на це питання в мережі Інтернет";

"Обіцяли з грудня добавку пенсії, чому не додали? Ми що ті хто користується інвалідністю не люди іншим може додали а нам що знову 2000 хіба за них проживеш. Сподіваюся з наступного року буде добавка";

"Потрібно збільшити витрати на першу дитину ... тому що не маючи нічого потрібно багато ... А ось на 4 зменшити щоб менше було споживачів на дитячі грн ... Тоді зменшиться занедбаних дітей і малозабезпеченість".

Нагадаємо, що у Зеленського "перетворять" малозабезпечених на бізнесменів: 100 тисяч допомоги з важливою заковикою

Раніше повідомлялося, що Марина Лазебна пояснила, кому чекати суттєвих доплат до пенсії вже з грудня

Також, школярі вимагають скасувати обов'язкове ЗНО з математики