У мережі розмістили унікальний пост, який присвячений дуже старому радянському автомобілю. Ця машина вважається воістину унікальною, так як її випустили тільки в одному екземплярі.

Про це повідомив інформаційний портал Hyser.

Стало відомо, що в Радянському Союзі було випущено єдиний у своєму роді вантажний «Москвич-402-428».

Ще в 1956 році з'явилася 402-а вантажна серія «Москвич». Однак, було випущено один єдиний 3-дверний екземпляр " Москвич-402-428». Цей радянський пікап міг перевозити до 250 кілограм вантажу.

Москвич, фото: скріншот з відео
Москвич, фото: скріншот з відео

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ "Судилося бути разом": Ірина Білик та Діма Коляденко розтопили серця українців Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Потрібно відзначити, що на основі цього єдиного зразка було зроблено чимало інших моделей, які почалися масово випускатися.

Варто відзначити, що перший експериментальний зразок побудували на базі "Москвича-402». Однак, якщо придивитися, то можна помітити, що двері у нової моделі були більш широкими. Задні крила стали більш оригінальними, які являли собою неподільну штамповану деталь, що пролягає від задньої частини автомобіля до дверного отвору.

Москвич, фото: скріншот з відео
Москвич, фото: скріншот з відео

Ці автомобілі не стали випускати, а "Москвич-402-428» став єдиним у своєму роді. У серійне виробництво вийшов "Москвич-423», у якого 5 дверей. Після цього вже почали випускати "Москвич-430" в 1957 році.

Потрібно згадати, що в 1958 модель «Москвич» була модернізована і залишалася тільки одна двері, так як задні бічні двері зникли, а на сам автомобіль було встановлено барвисту зовнішню рекламу.

Москвич, фото: скріншот з відео
Москвич, фото: скріншот з відео

Радянський автопром має свою окрему історію. Дуже багато людей чули про ці автомобілі. Вони знамениті своєю непрактичністю і тим, що вони постійно ламаються.

Нагадаємо, що у мережі показали гібридний "Москвич", який розполохує водіїв

Раніше повідомляли, що українцям показали випробування над першими "запорожцями": унікальні ретромобілі, які "розірвали" СРСР

Також, у мережі показали фейкові кросовери ЗАЗ