У магазині сталася бійка між відвідувачем і охоронцем. Про це повідомляє телеграм-портал Чорний список.

З'явився відеозапис інциденту. На відеозаписі видно, як чоловік у костюмі касира б'ється з відвідувачем магазину. Потім до бійки підключається охоронець, який штовхає мужичину на підлогу і тримає. Стверджується, що причиною конфлікту стала відсутність маски у клієнта.

"Герой відео прийшов в супермаркет, щоб підкріпиться провіантом, але з необережності розлютив касира, через відсутність маски на обличчі. За підсумком касир покликав підкріплення і покупка в супермаркеті переросла в бійку з охоронцем АТБ", - повідомляє телеграм-портал.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Фоловери активно почали коментувати даний відеозапис. Багато з них були здивовані діями охорони, а хтось їх підтримав.

"А хтось з охоронців знає що не має права застосовувати фізсилу)"; "Дозволити себе бити, ображати!?На вашу кожен може приходити махати кулаками, ногами, а співробітники стояти і нічого не робити?"; "Фізичну силу має право застосувати будь-який громадянин, якщо це необхідно для запобігання правопорушенню, або затримання злочинця на місці злочину або в процесі безперервного переслідування злочинця безпосередньо після вчинення злочину", - повідомляють вони.

Раніше повідомляли, у Харкові перед " чорною п'ятницею "підняли ціну на Старі товари і прикрилися розпродажем:" Все, що потрібно знати...".

Як повідомляв Знай.uа, "Укрзалізниця" пробила дно в електричці з діркою замість дверей: "вентиляція" на морозі.

Знай.uа писав, йдемо в Європу? Продавщиця наплювала на пенсіонерку з розбитою головою: "що це за тварина".