У магазині сталася бійка між відвідувачем і охоронцем. Про це повідомляє телеграм-портал Чорний список.

З'явився відеозапис інциденту. На відеозаписі видно, як чоловік у костюмі касира б'ється з відвідувачем магазину. Потім до бійки підключається охоронець, який штовхає мужичину на підлогу і тримає. Стверджується, що причиною конфлікту стала відсутність маски у клієнта.

"Герой відео прийшов в супермаркет, щоб підкріпиться провіантом, але з необережності розлютив касира, через відсутність маски на обличчі. За підсумком касир покликав підкріплення і покупка в супермаркеті переросла в бійку з охоронцем АТБ", - повідомляє телеграм-портал.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення
Показати ще

Фоловери активно почали коментувати даний відеозапис. Багато з них були здивовані діями охорони, а хтось їх підтримав.

"А хтось з охоронців знає що не має права застосовувати фізсилу)"; "Дозволити себе бити, ображати!?На вашу кожен може приходити махати кулаками, ногами, а співробітники стояти і нічого не робити?"; "Фізичну силу має право застосувати будь-який громадянин, якщо це необхідно для запобігання правопорушенню, або затримання злочинця на місці злочину або в процесі безперервного переслідування злочинця безпосередньо після вчинення злочину", - повідомляють вони.

Раніше повідомляли, у Харкові перед " чорною п'ятницею "підняли ціну на Старі товари і прикрилися розпродажем:" Все, що потрібно знати...".

Як повідомляв Знай.uа, "Укрзалізниця" пробила дно в електричці з діркою замість дверей: "вентиляція" на морозі.

Знай.uа писав, йдемо в Європу? Продавщиця наплювала на пенсіонерку з розбитою головою: "що це за тварина".