На сайті президента України з'явилася Нова петиція, в якій мова пішла про виплати на дітей. Замість 860 гривень мамам з малюками запропонували платити 2100 гривень.

Автором петиції стала Склярова Олена Володимирівна, і опублікували її на сайті в п'ятницю, 26 листопада.

Справа в тому, що чиновники розрахували, що для дитини віком до 6 років, прожитковий мінімум становить 2100 гривень, але, при цьому, матері отримують всього лише 860 гривень грошової допомоги, а цього вкрай мало. Тільки за підгузники потрібно віддати близько тисячі гривень, а це вже перевищує суму виплат на дитину. А залишаються ще гроші на ліки, одяг, харчування, і так далі.

Петиція, фото: скріншот
Петиція, фото: скріншот

"Підвищення цих виплат не проводилося з 2014 року! Підвищувалися пенсії, зарплати, а особливо ціни, а виплати на дитину – ні! Підвищення з 2022 року на 181 грн, Я вважаю, ганебним! У 2013 році сума виплат на дитину становила 100 доларів США, зараз це 30 доларів США. Ніяка індексація не проводилася " - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз
Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Скрін, відео YouTube діти
Скрін, відео YouTube діти

Саме тому автор петиції вимагає, щоб виплати склали як мінімум 2100 гривень.

Виплати на дитину, кадр з відео
Виплати на дитину, кадр з відео

За кілька днів петиція набрала 367 підписів з 25 тисяч необхідних. Якщо протягом трьох місяців вона набере необхідну кількість голосів, тоді президент буде зобов'язаний її розглянути, і винести своє рішення.

Нагадаємо, що українцям запропонували прирівняти допомогу на дітей до середньої зарплати

Раніше повідомлялося, що ерожиточний мінімум в Україні знову виросте: що буде з зарплатами і соцвиплатами

Також, половина доходу - на їжу, бідність зростає, а в середньому-18 тисяч на людину: скільки українці отримують пенсій і зарплат