З міста Харків прийшли доволі сумні новини, які ще раз доводять той факт, що деякі люди просто не можуть прожити і одного дня, щоб нікому не нагрубити. Такою людиною виявився кондуктор одного з харківських трамваїв.

На відповідь групи молоді, що у них є проїзні документи і навіть електронні студентські кондуктор почав голосно і брудно лаятися.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Х.С. Харків".

Харківський трамвай, фото: Telegram
Харківський трамвай, фото: Telegram

"Їхали вчора з друзями у 27 трамваї о 18:00. Зайшли, відразу оплатили проїзд E-ticket і сіли на сидіння. Підійшов кондуктор і попросив перевірити карти. Ми без проблем протягнули йому їх. Кондуктор вимовив таку фразу: "Еб*ть, висунули". Ми жодним чином не відреагували.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Після він попросив пред'явити студентський. Ми відкрили "Дію", але вона йому не сподобалася, пояснив це тим, що її підроблено, до слова, у нас айфони, і чисто теоретично цього бути не може. Після перевірки наших карт і студентських прозвучала така фраза: "З**бали ці довб**оби". Ми спокійно запитали куди можна звернутися, щоб залишити скаргу.

Він сказав, що це марно, адже у нього їх вже вагон і йому нічого не зроблять. Так само кондуктор попросив пояснити причину нашої скарги, ми, вже на підвищених тонах, сказали, що він розмовляв на "ти" і матюкався на нашу адресу. Він сказав, що це його право.", - описують ситуацію хлопці.

Також автори публікації прикріпили відеозапис, на якому можна побачити невеликий фрагмент конфлікту.

Раніше повідомляли, у Харкові перед "Чорною п'ятницею" підняли ціну на старі товари і прикрилися розпродажем: "Все, що потрібно знати...".

Як повідомляв Знай.uа, "Укрзалізниця" пробила дно в електричці з діркою замість дверей: "вентиляція" на морозі.

Знай.uа писав, йдемо в Європу? Продавщиця наплювала на пенсіонерку з розбитою головою: "Що це за тварина".