На офіційній сторінці Міністерства юстиції України в соціальній мережі Facebook з'явилася інформація про величезну заборгованість із заробітної плати.
Державна виконавча служба успішно стягнула цілих 7,8 мільйонів гривень заборгованості протягом минулого тижня. 420 працівників отримали зароблені власною працею кошти.

Українці, фото: znaj.ua
Українці, фото: znaj.ua

"Найбільшу суму - 2,4 млн грн - стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Дніпропетровській області на користь 87 працівників. Борг стягнуто з рахунків боржників і частково від реалізації майна. 1,1 млн грн на користь 105 працівників стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Львівській області. Кошти стягнуті з рахунків боржника", - йдеться в публікації.

Після цього мова пішла про те, що виконавчі провадження були відкриті в цьому місяці, а в Києві зарплату сплатили 42 працівникам на загальну суму понад мільйон гривень, які були стягнуті з рахунків боржників. З початку поточного року, як повідомляє Мін'юст, заборгованості стягнули більш ніж на 580 мільйонів.

заборгованість, фото rg.ru
заборгованість, фото rg.ru

Кілька днів тому Міністерство розповіло про ситуацію, що склалася з одним з боржників по аліментах. Він перестав виплачувати їх ще в березні 2018 року. З того моменту накопичилася величезна сума - 146 тисяч, які довелося знайти, щоб виїхати за кордон.

Нагадаємо, українець три роки не платив аліменти і став невиїзним: заборгував своїм дітям майже 150 тисяч

Як повідомляв "Знай.ua", 29 тисяч гривень штрафу та конфіскація авто: експерти розповіли, у кого і за що можуть забрати машину

Знай.ua писав, стягнули з рахунків примусово: як тисячі українців домоглися повернення зарплати в карантин