Митрополит Епіфаній поділився з парафіянами важливою і дуже потрібною інформацією про те, як зробити цей світ трохи добрішим. За його словами, навколо дуже багато людей - а серед них людина відчуває себе самотньою.

Замість очей і посмішок люди вдивляються в екрани смартфонів. Комусь стає погано посеред вулиці, а іншим часто байдуже, тому що їх це як би не стосується... поширена духовна хвороба сьогодення - байдужість.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Митрополита Епіфанія в мережі Facebook.

Митрополит Епіфаній, фото: Facebook
Митрополит Епіфаній, фото: Facebook

"Байдужість починається тоді, коли людина починає жити лише для себе, своїх цілей, інтересів, і їх вона ставить вище за все, що відбувається навколо. Таких людей ще називають егоїстами, які не можуть і не хочуть приборкати гріховну пристрасть гордині. Зосередившись лише на своєму "я", вони віддаляються від Бога, а також від інших людей: руйнуються нормальні взаємини, щирі стосунки, дружба, сім’я.

Популярні новини зараз
Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Слово Боже також застерігає нас про часи, коли пануватиме байдужість, відсутність любові, уваги один до одного. Відповідаючи на запитання учнів про знамення цього, Ісус Христос казав апостолам: "Через збільшення беззаконь охолоне любов у багатьох" (Мф. 24: 12). Книга Апокаліпсис подає такі слова Спасителя: "Знаю твої діла; ти ні холодний, ні гарячий; о, якби ти був холодний або гарячий! Але оскільки ти теплий, а не гарячий і не холодний, то викину тебе з уст Моїх" (Одкр. 3: 15 – 16), тим самим показуючи, що байдужість – риса, неприйнятна Господом.

Так склалося, що суспільство подекуди поняттями нейтралітету, невтручання, стриманості, ігнорування тощо прикриває звичайну байдужість – таким чином поступово стаючи "байдужим до байдужості" і не розуміючи усього масштабу небезпеки, на яку себе наражає. Тож не будьмо байдужими! Живімо за заповідями Божими, піклуймося одне про одного. І молімо Господа, аби Він допоміг уникнути цього тяжкого гріха – байдужості: до Бога, до своїх ближніх та до Батьківщини. Бо нам, дітям Божим, – не байдуже!", - пише Епіфаній.

Публікація Митрополита Епіфанія, скріншот: Facebook
Публікація Митрополита Епіфанія, скріншот: Facebook

Публікація Митрополита Епіфанія, скріншот: Facebook
Публікація Митрополита Епіфанія, скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, оберіг трьох ангелів від усіх проблем: сильний змову, який відверне біду від людини.

Як повідомляв Знай.uа, митрополит Епіфаній дав пораду, як пережити загибель близької людини.

Знай.uа писав, митрополит Епіфаній розповів про християнську етику в школах і повернення Криму з Донбасом: "чому не можна викладати добро?".