Житель Австралії отримав права на володіння мотоциклом, незважаючи на те що виявився повністю сліпим. Про це повідомляє портал abc.net.au.

32-річному Часс Моллер-Нільсон, народженому повністю сліпим, роками говорили, що він не може легально сісти за кермо. Однак він став першою сліпою людиною в Квінсленді, яка отримала ліцензію на прогулянковий мотоцикл по бездоріжжю.

Це просто відчуття свободи, свободи і радості", - повідомив він.

Не розбитися на мотоциклі чоловікові допомагає спеціальний штурман Джек Елкінс. Пара використовує мікрофон і навушники для спілкування.

"я не кажу йому, яку передачу використовувати, як гальмувати і так далі, я просто повинен направляти його", - повідомляє товариш Часса.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Пригожин заявив, що Росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород Українців змусять платити 5 грн за кВт: вже заявляють, що новий тариф "не відповідає реальності" Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя
Показати ще

Сліпиц австралієць. Фото:abc.net.au.

В даний час пара катається по грунтовій велосипедній дорозі в мотопарку Квінсленда недалеко від Буни.

Чоловік зазначає, що йому допомогла підтримка спільноти, в тому числі йому допомогли купити обладнання, щоб продовжити кататися.