Telegram-канали "Чорний Список", "Народний Ревізор" і їм подібні в основному викладають різні фотографії і Відео користувачів, які пов'язані з поганою або зіпсованою продукцією в тому чи іншому українському супермаркеті або магазині.

Зовсім недавно, в одному з супермаркетів в торгово-розважальному центрі "Квартал" (Хмельницький), покупці помітили на упаковках з борошном міль, їх личинки і павутину. Але зараз ми обговоримо ситуацію більш байдужу.

Супермаркет, фото: Знай.uа
Супермаркет, фото: Знай.uа

Справа в тому, що на вулиці Гагаріна в Харкові, на вході в м'ясний магазин спіткнулася Літня жінка. Вона розбила голову в результаті цієї події, але дивує не це... а те, що продавщиця зовсім ніяк не відреагувала на цю ситуацію.

"Cпочатку ніяк не відреагувала, потім все ж глянула, жива пенсіонерка, і коли побачила, що бабуся не соже встати, повернулася на своє місце і почала перекладати товар", - заявляє очевидець.

@unlovedbabylove2

К сожалению и такие люди бывают ((( Как думаете, что мы потом по продавцу решили? #бабушка #продавец #твоилюбимые #мирбездобрыхлюдей

♬ оригинальный звук - Дочь священника

Популярні новини зараз
Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Далі дівчина записала тривале відео, в ході якого, протягом близько трьох хвилин, розповіла, що відбувалося далі. Продавщиця відреагувала на постраждалу бабусю лише тоді, коли в магазин почали заходити інші відвідувачі. Вони відразу ж виходили після того, як бачили цю картину.

Бабуся була переведена в кут магазину. Жінка попросила її розвернутися обличчям до стіни, щоб її не бачили інші. У магазин, після дзвінка постраждалої, приїхав її син, щоб допомогти.

Подія в магазині, скріншот: TikTok
Подія в магазині, скріншот: TikTok

Нагадаємо, пенсіонерка провела 20 років у злиднях і ледь не втратила субсидію: не могла самостійно ходити

Як повідомляв "Знай.ua", домофон придумали послідовники Шайтана? Пенсіонерка "шарахається" від дверей і виходить на вулицю через вікно

Знай.ua писав, аферисти в Києві викрали паралізовану пенсіонерку, щоб заволодіти квартирою: сусіди ледь врятували стареньку