Місцями сиділи без зарплати: українцям виплатили заборгованість на суму 9,1 млн грн

За минулий тиждень органи державної виконавчої служби змусили погасити заборгованість із зарплати 271 працівнику. Стало відомо, що завдяки органам ДВС працівникам по всій Україні продовжують повертати невиплачену раніше заробітну плату. Лише за минулий тиждень органи державної виконавчої служби стягнули на користь 271 працівника 9,1 млн грн заборгованості з виплати заробітної плати.

Робота за комп'ютером, фото: pixabay.com
Робота за комп'ютером, фото: pixabay.com

Київ переходить у "червону" зону з 1 листопада: що загрожує невакцинованим українцям

Київ пішов по стопах кількох регіонів-у столиці вводять суворі обмеження з понеділка, 1 листопада 2021 року. На позачерговому засіданні держкомісії ТЕБ і НС було прийнято перевести місто в "червону" зону карантину. Тепер всі заклади громадського харчування, Спортивні зали та фітнес-центри не можуть працювати, якщо персонал вакцинований не на 100%.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Лікарня, скріншот: Youtube
Лікарня, скріншот: Youtube

Українці окупували поліклініки, щоб вакцинуватися перед "червоною" зоною: чекали все літо, щоб заражатися в чергах

Після введення жорстких обмежень, українці вирішили влаштувати "штурм" пунктів вакцинації, щоб роздобути "рятівне" щеплення. Люди просто забули про існування черг, тому почалася тиснява і цілковитий хаос з криками.

Лікарня, скріншот: Youtube
Лікарня, скріншот: Youtube

Постраждала в ДТП дівчина 16-річного мажора отримує погрози через "брехливі" свідчення: до Палати приставили охорону

Постраждала в Харківській ДТП Єлизавета Дусик зізналася, що їй погрожують після смертельної події. 16-річна дівчина поскаржилася, що їй почали надходити погрози через свідчення по тілу про дорожньо-транспортну пригоду з іномаркою, яку влаштував неповнолітній "мажор" Микола Харківський.

Постраждала в ДТП, фото: Telegram
Постраждала в ДТП, фото: Telegram

Юлія Тимошенко "переманила" зубожілих пенсіонерок яблуками: замість гречки

Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відвідала Чернігівську область з робочим візитом і купила яблучок у місцевих жителів. Це сталося в четвер, 28 жовтня 2021 року. На трасі жінка зустрілася з електоратом і купила у них яблук. Люди залишилися задоволені

Юлія Тимошенко, фото: Instagram
Юлія Тимошенко, фото: Instagram