Стало відомо про те, що незабаром Україна може відмовитися від переходу на літній час. Рішення з цього питання винесуть депутати Верховної Ради України під час чергового обговорення.

Про це повідомив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук у понеділок, 18 жовтня під час брифінгу в парламенті.

Чоловік зазначив, що народні депутати найближчим часом можуть повернутися до обговорення цього питання, і існує велика ймовірність того, що в кінці жовтня нам чекає останнє переведення часу.

Руслан Стефанчук - фото ВРУ
Руслан Стефанчук - фото ВРУ

"Ми перейшли на літній час, і голосувати законопроект про скасування переходу на літній час, мені здається, не мало сенсу, тому що ідеологія, яка закладалася в цей документ, – зберегти природний для України час +2, а це зимовий час", – сказав спікер.

Популярні новини зараз
Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Скрін, відео YouTube час
Скрін, відео YouTube час

Як тільки Україна перейде на зимовий час, а станеться це в останню неділю жовтня, за традицією, тоді ця дискусія буде актуалізована знову. Вона буде вестися з огляду на всі рішення Європейського Союзу, який не так давно висловився за скасування цього питання.

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук також зазначив, що перехід на літній час не приносить нашій країні економічної вигоди, а лише порушує біологічні ритми людей.

Годинник, фото: youtube
Годинник, фото: youtube

У ніч на неділю 31 жовтня Україна перейде на зимовий час – стрілки годинника будуть переведені на одну годину назад. Чи вирішиться це питання до кінця березня-покаже лише час, але, депутати налаштовані рішуче, і можливо, на літній час ми переходити вже не будемо.

Київ, фото: Знай.uа
Київ, фото: Знай.uа

Нагадаємо, перехід на зимовий час: коли і куди переводити стрілки і як це вплине на здоров'я українців

Як повідомляв Знай.ua лютий у жовтні: в Україні кілька днів триматимуться морози, тумани та шквальний вітер

Також Знай.ua писав, Чи можна розсікати на самокаті в заморозки: експерти відповіли на поширене питання