Українцям розповіли, що потрібно аби отримати довідку про заборгованість по аліментах.

Про це розповіли у Мін'юсті.


У Міністерстві юстиції України розповіли, що довідка про наявність заборгованості зі сплати аліментів може знадобитися, наприклад, якщо дитині потрібно виїхати за кордон. Це стосується тих випадків, коли термін перебування в іншій країні перевищує один місяць, а той з батьків, який живе окремо від сім'ї, не бажає надавати відповідний дозвіл.

Борги по аліментах, фото instagram minjust_of_ukraine
Борги по аліментах, фото instagram minjust_of_ukraine

"У разі надходження до органу державної виконавчої служби заяви стягувача про видачу довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів , органи державної виконавчої служби протягом робочих днів видають стягувачу таку довідку. Для видачі довідки виконавець обчислює розмір заборгованості зі сплати аліментів з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання", - розповіли у Мін'юсті.

Якщо ж розмір заборгованості по аліментах з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання є меншим, ніж сума таких платежів за три місяці, орган державної виконавчої служби письмово повідомляє стягувача про відмову. При цьому надається розрахунок заборгованості.

Популярні новини зараз
Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще