Українців продовжують дивувати зміни в процесі надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Виявилося, що тепер замість житлової опалювальної площі стала враховуватися загальна. Саме тому українці звернулися до глави держави з петицією, в якій просять виправити дану "проблему".

Про це стало відомо завдяки новому зверненню громадян на порталі Президента України president.gov.ua у розділі для петицій.

Субсидії, скріншот: YouTube
Субсидії, скріншот: YouTube

"16 грудня 2020 року було прийнято зміни щодо надання субсидії. Замість житлової, опалювальної площі стала враховуватися загальна. Вважаю це абсолютно неприйнятним, так як багато сімей втрачають законну можливість отримання допомогу, оскільки соціальна допомога дається за нормами і стосується тільки опалювальної площі. Вимагаю відновити справедливе надання соціальної допомоги.", - пише Дмитро Моїсеєв.

Петиція Дмитра Моїсеєва, скріншот: president.gov.ua
Петиція Дмитра Моїсеєва, скріншот: president.gov.ua

Популярні новини зараз
Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

Також варто нагадати нашим читачам, що в цьому опалювальному сезоні власникам приватних будинків з електропостачанням доведеться дуже і дуже нелегко. Відомо, що тариф на електрику виріс в двічі

Однак якщо в січні-березні через зростання цін серед опалювального сезону, домогосподарствам уряд передбачав хоч якісь компенсації, то зараз жителі заміських будинків повинні платити повністю. Тепер тариф - 1,68 за кіловат годину.

Раніше повідомляли, в Україні катастрофічний дефіцит газу: може не вистачити опалювати всю зиму.

Як повідомляв Знай.uа, українці з електричним опаленням ризикують провести зиму в холодних будинках, навіть субсидії не допоможуть.

Знай.uа писав, студенти вимагають прирівняти стипендії до мінімалки - "Не вистачає на їжу".