Користувачі Приватбанку часто залишають різні коментарі з приводу роботи служби підтримки, банкоматів і діяльності фінансової установи в цілому.

Зазвичай негативні відгуки українці залишають на сайті "Мінфіну", де працівники ПриватБанку зможуть відповісти на скарги користувачів.
Цього разу українець заявив, що в банківському додатку Приват24 регулярно відбуваються збої і незаконне зняття особистих коштів без згоди власника картки.

Ще місяць тому, у вересні місяці, з чоловіком трапилася неприємна ситуація - з його карти була проведена оплата на невідомому зарубіжному сайті, підтвердження прийшло на його Приват24 - 3Д пароль. Але, згоди на проведення такої операції він не давав. Українець також підозрює в махінаціях працівників банку, адже у них є доступ до всіх даних користувачів.

"Відразу ж вночі оскаржив транзакцію. Відповідь убила-допомогти не можемо, коментар до заявки не відповідає даним транзакції. Здавалося б на це все. Але вночі 03.10.2021 аналогічно намагалися списати гроші у дівчини. Ознаки аналогічні - злетіла авторизація в приват24", - написали в публікації.

скріншот з Мінфіну

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, "ПриватБанк" обрадував українців новим способом оплати: телефон і карту можна залишити вдома

Як повідомляв Знай.uа, в Хмельницькому банда підлітків обдурила автомат з готівкою і зірвала куш: купюри летіли в різні боки

Також портал Знай.uа писав, що з карток "Приватбанку" в українців пропадає по 15 тисяч гривень - навіть з тих, де немає кредиту: "У будь-який момент..."