Уряд сприяє новій системі, за якою українцям доведеться платити за газ не за лічильником. Про це говорить Постанова Кабінету Міністрів.

В Україну прийшла справжня осінь, а разом з нею і нові цифри в платіжках за комуналку. Деяким громадян не подобається ситуація в платіжках від енергокомпаній, за світло і газ.

Частково причина в тому, що газ дорожчає в Європі. Ціни блакитного палива вже перевищила психологічну позначку в 800 доларів, і українці це відчують. Знову. Тільки з початку 2021 року тарифи на комунальні послуги зросли на 23%.

газ, скріншот: YouTube
газ, скріншот: YouTube

27 вересня Кабмін опублікував постанову, що регулює діяльність компанії"Нафтогаз". Від держкомпанії вимагається сприяти переходу на нову модель розрахунків споживачів природного газу.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Сприяння переходу на нову модель розрахунків побутових споживачів за природний газ, коли кожен місяць такий споживач сплачує 1/12 від очікуваної річної вартості спожитого газу, розрахованої відповідно до профілю споживання
, - повідомляється в постанові.

Відзначимо, що "Нафтогаз" же опублікував нові тарифи. Один з них називається" комфортний " і діє в сезон опалення. Він передбачає оплату рівномірними частинами.