Українців неприємно вразило чергове підвищення цін на продукти. Зокрема, значно подорожчали цукор та соняшникова олія.

Як повідомляє Державна служба статистики (Держстат) на своїм офіційнім сайті, ціни на цукор і соняшникову олію в Україні в серпні в річному вираженні - у порівнянні з серпнем 2020 року – підвищилися на 91,2% і 75,6% відповідно.

Крім того, в серпні в річному вираженні ціни на яйця зросли на 51,8%, хліб подорожчав на 16,5%, м'ясо – на 11%, макарони – на 10%. Водночас на 8% подешевшали овочі та на 9% - фрукти.

Ціни на продукти, кадр з відео
Ціни на продукти, кадр з відео

Зазначається, що зростання цін і тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 29% відбулося в основному через подорожчання природного газу на 96,1% та електроенергії на 36,6%.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

"Ви довго працюєте": начальник впав з даху і загинув на місці, показуючи, як швидко збивати бурульки

Показати ще

Водночас ціни на транспорт зросли на 11,4% в першу чергу коштом подорожчання палива і масел на 32,2%, проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 10,2%. Крім того, на 13,6% подорожчав автодорожній транспорт.

Варто додати, що за даними Держстату, в червні 2021 року соняшникова олія коштувала на 80% дорожче, ніж у червні 2020 року.

Рослинна олія, кадр з відео
Рослинна олія, кадр з відео

Нагадаємо, гуртожиток спробував заселити майже тисячу студентів за один день: діти простояли у черзі 15 годин. Студентам довелося простояти протягом 15 годин у черзі

Як повідомляв портал "Знай.ua", рятувальники визволили дівчинку, яка застрягла головою у металевій конструкції, налякавши маму: "Мала відчайдуха". П’ятирічна дівчинка просунула голову в металеву конструкцію на одному з дитячих майданчиків

Також "Знай.ua" писав, Україна на межі виходу з "зеленої" зони карантину: локдауни повертаються. Україна може вийти з "зеленої зони карантину