Українці продовжують скаржитися на сервіс і послуги одного з найбільших державних банків країни "ПриватБанк". Виявилося, що у відділеннях не тільки можуть нагрубити, вигнати на холод, залишити без додаткової інформації або передати персональні дані шахраям, а й буквально забрати особисті гроші.

Так сталося і з українцем, який прийшов у відділення для перевірки готівкових доларів США. У підсумку у чоловіка забрали одну купюру і вирішили не віддавати, а відправити на "перевірку".

Про це стало відомо завдяки новому зверненню незадоволеного клієнта "ПриватБанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

ПриватБанк, фото: скріншот з відео
ПриватБанк, фото: скріншот з відео

"9 вересня 2021 року приїхав в Суми за покупкою авто, продавець захотів перевірити валюту (цілком нормально), дали в касу на перевірку, касирка, супер професіонал, сказала що 1(одна) купюра має 2 білих плями, можливо стирані, на що я їй сказав: Я їх купив у банку позавчора, але не питання, давайте її назад, я вам дам іншу.

Популярні новини зараз
Зима буде непростою: у "Нафтогазі" розповіли, скільки доведеться платити за газ ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

Її відповідь мене набагато шокувала: у мене підозра, що вона, фальшива!!! Я, її вилучаю для перевірки. Я кажу, вибачте я живу в Києві, що мені робити??? Відповідь професіонала: якщо вона нормальна, вам її повернуть в будь-якому відділенні банку! Минуло 2 (два) дні вона мені дзвонить і каже все нормально, купюра нормальна, прейдіте отримаєте. Я їй: я в Києві!!! Вона: це ваші проблеми, купюру вилучили тут, тут і заберете.

Дзвоню на 3700, пояснюю ситуацію, кажу що у мене немає можливості і фінансів приїхати в Суми, переведіть мені на карту або спишіть їх в Сумах, а в Києві я їх отримаю, легка справа. 3 дні мені мурижать голову і сьогодні, дзвінок з гарячої лінії: ні чим допомогти не можуть, їдь в Суми і отримуй там гроші, де вилучали купюру.

Це інша область, ніхто морочитися не буде. Тебе ніхто не тягнув в банк, перевіряти гроші! Я виходить повинен витратити 1000 гривень на дорогу, щоб забрати свої гроші! Біжіть від нього подалі!!!", - розповідає незадоволений клієнт.

Відгук незадоволеного клієнта "ПриватБанк", скріншот: Minfin
Відгук незадоволеного клієнта "ПриватБанк", скріншот: Minfin

Раніше повідомляли, у ПриватБанку українцю замість зарплатної картки "всучили" непроханий кредит, відмовитися не вийшло: "Телефонуйте і скаржтеся".

Як повідомляв Знай.uа, Ощадбанк залишив пенсіонера без копійки, хліб купити нема на що: "Треба ще у мене по кишенях пошарити".

Знай.uа писав, небезпека на дому: як шахраї крадуть ваші дані.