Зовсім недавно ми розбирали ситуацію, коли котик може сходити повз лотка — як позбутися від їдкого запаху, і які аромати можуть бути не приємні домашнім тваринам.

Адже відомо, що у них нюх набагато гостріше, ніж у нас (в 14 разів сильніше). Для котів можуть бути огидними запах брудного котячого лотка, дезодоранти, освіжувачі повітря, цитрусові та інше.

Котик, скріншот: Youtube
Котик, скріншот: Youtube

А тепер поговоримо на тему — чому коти все ж катаються по підлозі або навіть в пилу. Причини такої поведінки всього чотири. Наприклад, домашніх тварин може турбувати зуд, який, в свою чергу, може бути наслідком алергії на корм.

По-друге, це може відбуватися через лишай, кліщів і блішок. Котики можуть просто спробувати від них позбутися таким чином. Або ж найпоширеніші причини - вони просто люблять цей процес або ж позбавляються від линялої вовни. У третьому випадку - це відбувається, щоб залишити свій запах і позначити територію.

Котик, скріншот: Youtube
Котик, скріншот: Youtube

Або ж, сама остання з названих причин, відбувається свідомо. Якщо домашня тварина шерстить килим - воно робить це свідомо, приймаючи його за відповідне для линьки місце.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Котик, скріншот: Youtube
Котик, скріншот: Youtube

Нагадаємо, величезний пітон переполошив покупців, страшно підійти до полиці: "Еко френдлі магазин"

Як повідомляв "Знай.ua", які запахи змусять котів бігти стрімголов від господаря: прибирайте дезодоранти і рослини

Знай.ua писав, кіт наслідив повз лотка - не біда: як позбутися від різкого запаху, дієві способи