Популярна зелень - кріп, петрушка, щавель, кінза, базилік - можуть зберігатися набагато довше, якщо ви знаєте цю хитрість. То ж у вас завжди буде що додати до салату або смаженої картоплі, м'яса чи супу.

Завдяки цьому секрету зелень довго залишатиметься свіжою, приємно пахнутиме і не псуватиметься. Досвідчені кухарі поділилися однією хитрістю, яка дозволить отримати бажаний результат, пише prostoway. Це настільки просто, що ви здивуєтеся. Але тут важливо звернути увагу на один маленький нюанс.

петрушка, фото Pxhere
петрушка, фото Pxhere

Як зберегти свіжість зелені надовго:

Свіжозрізану або щойно придбану цибулю, добре очищають і ставлять у місткість з водою. Таким чином вона довше збереже корисні властивості й не зіпсується.

Цей спосіб рекомендують й для іншої зелені. Водночас тут можна обійтися без холодильника. Якщо ж свіжу зелень у воді поставити в холодильник - результат буде ще кращим. У цьому разі вона буде зберігатись не менше 2 тижнів без втрати якості.

Популярні новини зараз
Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Проте, не слід забувати про один дуже важливий нюанс! Воду слід регулярно міняти, інакше результат не потішить, а розчарує. Ця проста хитрість забезпечить вас свіжою зеленю, яка завжди буде під рукою.

зелена цибуля, фото Pxhere
зелена цибуля, фото Pxhere

Нагадаємо, чому жовтіє листя полуниці і як цього уникнути: топ-3 несподівані причини

Як повідомляв "Знай.ua", щоб збирати огірки на грядці аж до морозів: секрет городників - це обов'язково потрібно робити у липні

Також "Знай.ua" писав, як за формою огірка зрозуміти, чого йому бракує: догляд за овочем у липні