Відомий український політолог Юрій Романенко розповів деталі виклику на допит у ДБР Данила Гетьманцева, який займає посаду голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, а також крісло секретаря у Нацраді відновлення України.

Відповідний пост з'явився у телеграм-каналі Юрія Романенка. За його словами після виклику Данила Гетманцева на допит у Державне бюро розслідувань, колеги зізналися, що ніколи раніше не бачили його таким наляканим.

"Серіал, так серіал. Данила Гетманцева викликали на допит в ДБР з приводу зрадника народного депутата, який опинився в його комітеті й втік до росіян. Депутати кажуть, що ніколи ще не бачили Гетманцева таким переляканим. Виклики отримали не лише він, а й інші депутати.", - йдеться у публікації. Юрій Романенко

Данило Гетманцев, фото: babel.ua
Данило Гетманцев, фото: babel.ua

Та на цьому історія з Данилом Гетманцевим не закінчилася. Він у відповідь вирішив подати на політолога до суду, так би мовити, за образу честі й гідності. Як відомо, раніше українці створили петицію, щоб усунути Гетманцева із займаних ним посад.

Популярні новини зараз
Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

"Гетманцев не був би сам собою, якби не запропонував організувати допит прямо у Верховній Раді. Тому що в ДБР народним депутатам на допит ходити напевно западло. А ще Гетманцев подав на мене до суду за образу честі і гідності. Вони несподівано у нього прокинулися:)", - написав він. Юрій Романенко

Публікація Юрія Романенка в Телеграмі
Публікація Юрія Романенка в Телеграмі

Нагадаємо, воїн-підприємець відповів Гетманцеву за порівняння бізнесменів з "гусаком": "Хай приїде, кого він тут общипувати зібрався?"

Також ми писали, Данило Гетманцев порівняв український бізнес з гусаками, яких общипують: "Щоб не кричав"

Нагадаємо, Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували"