Данило Гетманцев відреагував на петицію, у якій українці просять зняти його з посади голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, а також позбавити його посади секретаря у Нацраді відновлення України.

У великому інтерв'ю виданню "Бабель", Данило Гетманцев зробив декілька заяв, які буквально шокували публіку. Передусім прославилося його порівняння системи оподаткування в країні з общипуванням гусака.

"Що таке правильне оподаткування? Це мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав.", - заявив він. Данило Гетманцев

Данило Гетманцев, кадр з відео
Данило Гетманцев, кадр з відео

Також він додав, що "доїти корову потрібно, щоб вона завтра давала ще більше молока". Гетманцев заявляє, що про нього ходить багато міфів і насправді будь-яка держава хоче зібрати якомога більше податків.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

"Питання в золотій середині та балансі. Цей баланс, за час нашого перебування при владі, нам вдалося, вдається і, сподіваюся, вдастьсья знаходити. Ніхто ж не буде сперечатися з тезою, що ми повинні збирати більше грошей для розвитку, соціальних стандартів, зараз для війни, але робити це, не нашкодивши розвитку бізнесу.", - пояснює свою позицію він. Данило Гетманцев

Данило Гетьманцев, фото з вільних джерел
Данило Гетьманцев, фото з вільних джерел

Нагадаємо, український бізнес і військові вимагають негайного усунення Данила Гетманцева: "Катастрофа в нашій ситуації"

Також ми писали, Гетьманцев і Третьякова готують "пекельний" сюрприз українцям: заплатять і волонтери

Нагадаємо, українців просять схаменутися - перетворюють Залужного на Порошенка: "Переср*тись між собою і про**ати все"