В Україні за травень 2022 р. фактична ціна реалізації природного газу в Україні склала 28 740,04 грн або 990,66 долара аз 1 тисячу кубометрів. Відповідно, у порівнянні з травнем минулого року ціна зросла на 698,9 долара, що становить 240%.

Таку заяву зробили Міністерстві розвитку економіки.

В Мінекономіки опублікували дані за цінами за квітень і березень 2022 р. Якщо порівнювати з березнем, то в травні ціна впала на 59,3 долара (5,6%). Водночас у квітні середня ціна імпортного газу склала 35 932,9 грн, або 1 228,3 долара за 1 тисячу кубометрів.

Гaзовий вентиль. Фото: YouTube
Гaзовий вентиль. Фото: YouTube

Водночас світ продовжує шукати альтернативи "традиційним" ресурсам вивчаючи для цього можливості "зеленої" енергетики. Приклад багатьох європейських країн наслідує і Україна, вивчаючи можливості виробництва власного біогазу. А це дасть можливість відмовитися від імпорту блакитного палива.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: втеча російських "пацюків" з Криму після "бавовни", збільшені пенсії для українців і грозова погода на Спаса Найщиріші привітання з Преображенням Господнім у прозі: що треба говорити у день Яблучного Спасу Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

Глава Оператора ГТС України Сергій Макогон пояснив, що йдеться про виробництво до 8 млрд кубометрів біогазу на рік:

"Це дуже амбітна мета на наступні 10 років. Але 0,5 млрд кубометрів біогазу через 2 роки цілком реально", - сказав він. Сергій Макогон

Скрін, відео YouTube тарифи
Скрін, відео YouTube тарифи

Нагадаємо, як українцям виїхати з Польщі й не втратити статус тимчасового захисту: у консульстві назвали умову

Також ми писали, як довго триватиме дефіцит гречки: фахівці пояснили, чи змінить щось майбутній урожай

Нагадаємо, шахраї наживаються на війні в Україні: люди почали отримувати підозрілі повідомлення