Слідом за дефіцитом таких важливих товарів як гречка, сіль та бензин, українців чекає ще одна неприємність - фахівці прогнозують дефіцит побутової техніки.

Наприклад, співвласник найбільшого українського онлайн-ритейлера Rozetka Владислав Чечоткін прогнозує дефіцит побутової техніки в Україні. Таку заяву він зробив в інтерв'ю Forbes.

"І виробники, і дистрибʼютори роблять все, щоб запобігти цьому дефіциту. Але треба розуміти, що нестабільна гривня плюс зруйнований ланцюжок поставок призводять до того, що він точно буде. І точно буде проблема з асортиментом", – каже бізнесмен. Владислав Чечоткін

Магазин техніки , скріншот з відео
Магазин техніки , скріншот з відео

Продаж залишків буде сильно уповільнено низьким попитом та падінням національної валюти. Однак, це може трохи врівноважити ринок, додає він.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

"Але найголовніше, що ви помітите, – це відсутність асортименту. Базові холодильник і пральна машинка будуть, а от якщо ти захочеш чогось особливого, то ні. І це стосується не лише техніки", – зазначив Чечоткін. Владислав Чечоткін

Також він вважає ринок врятують малі підприємці. На його думку, вони зможуть купити невеликі партії і привезти їх з Німеччини, Польщі чи літаком із Китаю.

"Так, це буде дорожче. І не буде асортименту. Але вони завжди швидше йдуть на кардинальні зміни. Ось ця нестабільність породить нових гравців та нових зірок", – резюмував співвласник Rozetka. Владислав Чечоткін

Розетка, фото з вільних джерел
Розетка, фото з вільних джерел

Нагадаємо, як українцям виїхати з Польщі й не втратити статус тимчасового захисту: у консульстві назвали умову

Також ми писали, як довго триватиме дефіцит гречки: фахівці пояснили, чи змінить щось майбутній урожай

Нагадаємо, шахраї наживаються на війні в Україні: люди почали отримувати підозрілі повідомлення