В Україні спростили порядок виїзду дітей за кордон.

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ в українському медіацентрі.

Паспортний стіл / скріншот з відео
Паспортний стіл / скріншот з відео

З початком війни в країні були спрощені умови виїзду дітей за кордон. До війни, що перетнути кордон з дитиною, необхідно було мати паспорт дитини для виїзду за кордон, свідоцтво про народження. А якщо дитина виїжджає з одним з батьків або без батьків, наприклад з бабусею, то потрібно було мати дозвіл іншого з батьків або батьків, завірений нотаріусом, а свого часу вимагали ще завірення опікунською радою.

Після 24 лютого кордон дозволили перетинати дітям без закордонних паспортів або з простроченими паспортами та без наявності дозволу одного з батьків або батьків.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Перевірити штраф від ТЦК можна не виходячи з дому ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі
Показати ще

Як повідомила заступниця міністра внутрішніх справ, в УКраїні прискорили видачу документів для виїзду за кордон для дітей.

"Суттєво полегшили перетин кордону для дітей. Кожна дитина має можливість перетинати державний кордон в обох напрямках на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено, а також на підставі паспорта для виїзду за кордон її батьків чи законних представників, до якого внесено інформацію про цю дитину", - сказала вона

Також батьками порадили в додатку "Дія" створити електронний паспорт дитини віком до 14 років.

Проте, варто зазначити, перед виїздом варто поцікавитись про правила перетину у прикордонників.

Нагадаємо, українці сказали своє слово щодо володіння зброєю: чи здивували дані Мінцифри.

До слова, "Людино-машинний інтерфейс": електромобілі Volvo створюють "фотореалістичну" графіку у салоні.

Раніше ми писали, у червні пенсіонери, що працюють отримають підвищені пенсії та доплати за два місяці