Незабаром Київстар планує запустити новий тарифний план, проте всі подробиці поки тримаються у таємниці

Про це повідомляє пресслужба оператора.

Телефон, фото: Знай.ua
Телефон, фото: Знай.ua

В повідомленні говориться, що новий тарифний план буде мати назву LOVE UA , що в перекладі означає люблю Україну. Для контрактних абонентів він буде доступний вже з 2 червня, а для абонентів передплатного зв'язку - з 6 червня.

Вартість, об'єм послуг та інші умови поки не розголошуються. Клієнтам обіцяють все розказати у день його запуску.

Популярні новини зараз
Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

В компанії зауважили, що новий тарифний план не має на меті замінити вже існуючи, а буде діяти разом з іншими.

"Також Київстар покращує умови деяких тарифних планів для бізнес-клієнтів. У тарифі Smart Max збільшено ліміт дата-трафіку на максимальній доступній в мережі оператора швидкості інтернету до 60 ГБ на місяць, а у тарифному плані Smart Max+ взагалі скасовується обмеження швидкості", - говориться в повідомленні.

Крім того, у пресслужбі зауважили, що оператор покращує умови деяких тарифних планів для бізнес-клієнтів. У тарифі Smart Max збільшено ліміт дата-трафіку на максимальній доступній в мережі оператора швидкості інтернету до 60 ГБ на місяць, а у тарифному плані Smart Max+ взагалі скасовується обмеження швидкості.

Нагадаємо, Kyivstar пропонує нову послугу для своїх клієнтів.

До слова, нова і найкраща частина гри? Microsoft оголосив дату виходу "Assassin's Creed Origins" в Game Pass.

Раніше ми писали, ПриватБанк попередив українців про прострочені кредитні картки: рішення прийняте