Стало відомо як працюватимуть банки в Україні на Трійцю у період дії воєнного стану

Про це повідомила пресслужба НБУ.

НБУ. Фото: скрин відео

Державний регулятор звернув увагу громадян на те, що під час дії воєнного стану в Україні вихідний день не переноситься на наступний після святкового, якщо той припадає на суботу чи неділю. Відповідна інформація міститься в Законі України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.

А свято Трійця у 2022 році припадає на 12 червня, неділю - вихідний день. Отже, згідно з чинним законодавством, наступний день понеділок, 13 червня 2022 року є робочим днем. А це означає, що всі банківські установи, відділення та філії працюватимуть.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

"Міжбанківські перекази через систему СЕП здійснюватимуться з 11 до 13 червня 2022 року включно датою банківського дня 13 червня 2022 року", - говориться в повідомленні НБУ.

Також у Нацбанку зауважили, що попри воєнний стан, система електронних платежів (СЕП) працює без перебоїв, у звичайному режимі, як і в мирний час. Крім того, в Україні до цієї системи підключені всі банки, що дозволяє здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних.

Нагадаємо, клієнтів ПриватБанку атакують шахраї: списують з рахунків всі гроші. Про що варто пам'ятати.

До слова, ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам. Як не витратити зайві кошти з картки.

Раніше ми писали, що ПриватБанк без пояснень заблокував карту клієнта, позбавивши його зарплати: "Залишили без засобів до існування".